Naše služby pro Vaše teplo domova

 

Kamna na pelety

 

Předností kamen na pelety vedle ekonomičnosti je i čistota provozu a jednoduchá údržba. Současně jsou vhodným doplňkem interiéru, přispívající živým ohněm k domácí pohodě. Kamna na pelety si získávají stále větší oblibu i u nás. Svědčí o tom stále rostoucí podíl spotřeby pelet v našich domácnostech. 

Teplovodní

kamna peletová teplovodníTeplovodní kamna na dřevní pelety jsou moderním a úsporným vytápěním pro rodinné domy, byty, firmy, prodejny aj. Předností je plně samočinný provoz (týdenní programování, samočinné zapalování, provoz dle nastavené teploty, diagnostika). Vysoká účinnost využití paliva cca 90 %. Nízké provozní náklady. Úspora proti vytápění elektřinou 50 %. Levnější než vytápět plynem. Vhodné jako záloha pro efektivní provoz tepelného čerpadla při nízkých venkovních teplotách. Čisté a moderní vytápění Vašeho domova či kanceláře...

 

více o technologii zde

více o produktech zde

Teplovzdušná

kamna peletová teplovzdušnáModerní automatická krbová kamna na dřevní pelety jsou vhodná pro vytápění bytů, obchodů, kanceláří, rekreačních objektů a  prostorů, které nemají teplovodní rozvody s radiátory nebo podlahovým vytápěním.

Jedná se o jeden z nejlevnějších způsobu vytápění.

Hledáte moderní a úsporné vytápění, tak kamna na pelety jsou ideálním řešením. 

 

 

 

více o technologii zde

více o produktech zde

S rozvodem teplého vzduchu

kamna peletová s rozvodem teplého vzduchuKamna na pelety rozvádí teplý vzduch do vedlejších místností. Hit letošní topné sezóny. Pro vytvoření komfortu je stačí naprogramovat. Automatické kontrola hoření. Automatické čištění hořáku. Nucený odtah spalin o průměru 80 mm (instalace do komína nebo svislého kouřovodu). Ovládací panel pro nastavení a kontrolu všech fází chodu kamen a pro nastavení parametrů. Ovládání na dálku pomocí GSM zprávy (za příplatek). Samočisticí sklo - redukuje ruční čištění skla.

 

více o technologii zde

více o produktech zde

Kombinovaná na dřevo a pelety

kamna kombinovaná na pelety a dřevoTradice a inovace přicházejí spolu s harmonií vytápět dřevem a peletami. Vybavenost kamen: automatické zapalování, dálkové ovládání, termostat, samočištění skla, možnost zapnutí teplovzdušného ventilátoru, volitelný kit pro přípravu teplé užitkové vody, nabízí maximální pohodlí a jedinečnou všestrannost. Kamna jsou schopna spalovat dřevěné pelety nebo dřevo a současně umožňuje vždy tu správnou volbou vytopit Váš dům nebo byt.

 

 

 

více o produktech zde

 

Veškeré dotazy rádi zodpovíme. Pište na motocycles@seznam.cz

nebo navštivte náš Showroom, kde se Vám bude věnovat školený pracovník.

počítadlo.abz.cz