Naše služby pro Vaše teplo domova

 

Krbové peletové vložky

 

Moretti_Artemide_m.jpg

GENIUS (24 kW) 

Kód zboží: MOREGENIUSMFI24BK
Výrobce: MORETTI
Dodací lhůta: 1 měsíc
Záruka: 24 měsíců

Cena na dotaz

Teplovodní peletová vložka. Výkon do vody 2,0-19,4 kW. Výkon do prostoru 0,6-4,8 kW. Zásobník na 30 kg. Odkouření pr. 80 mm. Sání vzduchu 60 mm. Příkon 230 V/100 W. Provozní tlak 1,5 bar. Objem vody 23 litrů. Účinnost 90 %. Výška: 1565 mm. Šířka: 903 mm. Hloubka: 702 mm. Hmotnost 176 kg.

GENIUS je kompaktní, malé rozměry, vyroben z oceli s povrchovou úpravou s černou glazurou. Ideální volba pro Vaše vytápění celého domu. Výkon 24 kW umožňuje perfektní volbou pro vytápění středně velkých domů. GÉNIUS je velmi tichý, vybaven dálkovým ovládáním, časovačem, termostatem, čerpadlem, expanzní nádobou, čisticím systémem automatického oplachu skla, ekonomickým režimem a velkým popelníkem. Správná volba pro ekologické vytápění. Systém s vysokou kvalitou a spolehlivostí výrobku kompletně vyrobeno v Itálii.

Volitelné za příplatek:
- Modem GSM
- Podstavec
- Hydraulické prvky
- KIT pro ohřev teplé vody TUV (deskový výměník a přepínací ventil)

 

 

 

 

Firma MORETTI, která je na trhu od roku 1960, vyrábí kvalitní krby, kamna, grily, pece a kotle s nejvyšší možnou mírou profesionality, integrity a zkušenostmi se zapojením prestižní kombinace výrobních postupů, tradičních řemeslných metod a technologií.  Pokročilé metody spolu s týmem vysoce specializovaných pracovníků, nabízí možnost realizovat každou myšlenku v MORETTI výrobku a to za velmi příznivé ceny. Cílem firmy MORETTI je: zaručit vysoce kvalitní výrobky, mít dostatek času pro kvalitní výzkum a vývoj, nabízet zákazníkům stále více inovativní a originální řešení.

 

 

Zdroj: www.moretticamini.it

 

zpět na teplovzdušná kamna

zpět na krbové vložky


Veškeré dotazy rádi zodpovíme. Pište na motocycles@seznam.cz nebo navštivte náš Showroom, kde se Vám bude věnovat školený pracovník.

počítadlo.abz.cz