Naše služby pro Vaše teplo domova

 

Kotle na pelety

 

POSEIDON 2 trolley (24 kW)

Kód zboží: MORETTIPODEIDON2TROLLEY
Výrobce: Moretti
Dodací lhůta: na dotaz
Záruka: 24 měsíců

Cena včetně DPH: 153.400 Kč  Nyní: 121.990 Kč

Teplovodní kompaktní kotel na dřevní pelety Moretti POSEIDON 2  trolley.

Teplovodní kompaktní kotel na dřevní pelety Moretti POSEIDON 2  trolley. Výkon 24 kW. Účinnost 90-94 %. Systém spalování MCS.  Litinový spalovací kelímek. Spotřeba min/max 0,6-4,8 kg/h. Zásobník paliva 46 kg v ceně. Odkouření pr. 80 mm. Sání vzduchu 60 mm. Teplota spalin 88-177°C. Tah 10 Pa. Napájení 230V/50Hz/30-150-350 W. Napojení ÚT 3/4" a TV 1/2". Kotel obsahuje: zásobník pelety, čerpadlo, regulaci, pojistný ventil aj. Připraveno pro rychlou výměnu kotle cca 2 h s KITEM pro rychlou montáž. Provedení s ohřevem teplé vody (TUV), modem GSM, přídavný zásobník na 75 kg, dálkové ovládání za příplatek. Rozměry (vxšxh): 1385x660x650 mm. Hmotnost kotle 280 kg. 
 

Kotel POSEIDON 2 trolley s automatickým zapalováním, zásobníkem pelet, oběhovým čerpadlem, regulací teploty vody v širokém rozsahu výkonu, týdenním časovačem, KITem na ohřev teplé vody, dálkovým ovládáním aj.

Kotel POSEIDON 2 s automatickým zapalováním, zásobníkem pelet, oběhovým čerpadlem, regulací teploty vody v širokém rozsahu výkonu, týdenním časovačem, KITem na ohřev teplé vody, dálkovým ovládáním aj.

 


 

Firma MORETTI, která je na trhu od roku 1960, vyrábí kvalitní krby, kamna, grily, pece a kotle s nejvyšší možnou mírou profesionality, integrity a zkušenostmi se zapojením prestižní kombinace výrobních postupů, tradičních řemeslných metod a technologií. Pokročilé metody spolu s týmem vysoce specializovaných pracovníků, nabízí možnost realizovat každou myšlenku v MORETTI výrobku a to za velmi příznivé ceny.

 

Cílem firmy MORETTI je:
- zaručit vysoce kvalitní výrobky,
- mít dostatek času pro kvalitní výzkum a vývoj,
- nabízet zákazníkům stále více inovativní a originální řešení.

 

 Zdroj: www.moretticamini.it

 

zpět na kotle


Veškeré dotazy rádi zodpovíme. Pište na motocycles@seznam.cz nebo navštivte náš Showroom, kde se Vám bude věnovat školený pracovník.

počítadlo.abz.cz